Lidé slintají nad sériovým vrahem z nového seriálu 1
Autor: Netflix Lidé slintají nad sériovým vrahem z nového seriálu 1

Diváci se zamilovali do sériového vraha z nového seriálu. Proč to není dobrý nápad?

rd. Publikováno: 23.09.2022
Lidé varují před zamilováním se do Jeffreyho Dahmera.

reklama

Lidská posedlost sériovými vrahy je dodnes něco, co se expertům a psychologům nepovedlo úplně vysvětlit. Zatímco nás totiž děsí jejich činy, přesto se dost často stává, že se do sériových vrahů lidé mnohdy zamilují. Tzv. podlehnou jejich kouzlu. Jenže v případě Jeffreyho Dahmera, o kterém vypráví nový seriál, v němž postavu ztvárnil sympatický herec Evan Peters, by si každý ty city měl setsakra rozmyslet.

 

Dahmer byl totiž usvědčen z vraždy 15 mužů a chlapců během násilného vraždění v letech 1978 až 1991. V recenzích se pak často zmiňuje, jak je seriál nechutný nebo těžký na sledování. Přesto se však už nyní objevují hlasy, že je Dahmer v seriálu sexy, a že přesto všechno, co sadistického v něm provádí, se lidé nemůžou zbavit myšlenek na to, jak je herec přitahuje.

 

Na Twitteru už se tak mezitím ozvali jiní lidé, kteří naopak urgují diváky, aby se podívaly na fotky Dahmerových obětí, zapamatovaly si ty tváře, a přestaly se těšit z něčeho, co byla v realitě tragická a velmi znepokojivá éra.

Video týpka s veverkou baví internet 1

VIDEO: Týpka během pracovního hovoru vyděsila veverka v domě. Vtipné záběry baví internet

reklama