Dívka odhalila, kolikrát se za minulý rok sprchovala 1
Autor: twitter.com/Aella_Girl Dívka odhalila, kolikrát se za minulý rok sprchovala 1

Dívka šokovala internet přiznáním o tom, jak často se sprchuje. Neuvěříte, jaké číslo sdělila

rd. Publikováno: 03.01.2023
Kolikrát je normální se za rok sprchovat?

reklama

Pokud vám není vlastní hygiena ukradená, pravděpodobně se budete sprchovat či koupat alespoň jedenkrát denně. Nejen, že se člověk osvěží, případně zahřeje, ale navíc neriskuje, že třeba bude po dlouhé šichtě v práci smrdět, případně nebude mít mastné vlasy atd.

A protože takových lidí je ve společnosti stále naštěstí většina, asi vás teď nepřekvapí, jakou bouři reakcí vyvolalo přiznání jisté twitterové uživatelky, že se za minulý rok sprchovala jen 37krát. Ano, čtete dobře.

Aella_Girl 1
Autor: twitter.com/Aella_Girl Aella_Girl 1


Jistá Aella_Girl nejspíš doufala, že její přiznání vzbudí pochopení a třeba vytáhne podobnou informaci i z dalších, aby se nemusela cítit špatně. Výsledek byl ale zcela opačný, jakmile totiž zveřejnila seznam různých činností za rok 2022 a jejich množství, mnozí se okamžitě zarazili právě u počtu sprch. A kritika byla okamžitě na světě, protože zatímco 63 sexuálních styků, 44 odehraných her nebo 59 probrečených večerů je asi celkem běžných, 37 sprch už moc ne. Její statistiky jsou ale vůbec tak nějak definicí „příliš mnoha informací“, mrknout se na ně můžete tady níže.

Bývalá misska byla terčem kritiky za nevhodné šaty

FOTO: Sexy misska šokovala fanoušky průhlednými šaty. Co všechno při soutěži krásy ukázala?

reklama