návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

Dívky skončily v nemocnici poté, co udělaly 1000 dřepů! Co se jim při cvičení stalo?

Cvičení může zabíjet.
Vydáno: 06.08.2019
Dřepy málem zabily dvě dívky v Číně 1
Autor: istock.com Dřepy málem zabily dvě dívky v Číně 1

Dvojice dívek z Číny skončila v nemocnici poté, co udělala každá 1000 dřepů. Mladé dívky přitom nebyly zvyklé na cvičení, dřepy je tak neuvěřitelně vysílily, že u nich došlo k vážnému poškození ledvin.

Dvojici cvičení zabralo 3 hodiny, následně se začaly předhánět, která to vydrží déle. Následky se projevily už druhý den, kdy si obě stěžovaly na bolest břicha a nohou. Jedna z dívek si pak na záchodě všimla hnědé moči a to byl pro ni signál, že je něco špatně. Následně se obě dostavily k lékaři, kteří odhalili selhávající ledviny, a dívky okamžitě umístili jednotku intenzivní péče, kde se začaly ihned zotavovat. Díky brzkému zásahu lékařů naštěstí nehrozí žádné vážnější zranění. Experti tvrdí, že podobné následky jsou po cvičení dřepů velmi vzácné, nicméně lidé by vždycky měli poslouchat své tělo, protože nic se nemá přehánět.

Valentina Sampaio

GALERIE: Slavná módní značka najala svou první transsexuální modelku! Poznali byste to?

Donald Trump vidí jako viníka masového střílení v USA kulturu videoher

Trump má jasno! Za střílení v Americe můžou násilné videohry. Chce je omezit

Článek je zařazen v: dřepy , cvičení , nemocnice , dívky , Čína

reklama