návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Dojemná fotka, které boří internet! Bratr utěšuje svoji sestru pár hodin před její smrtí

Tahle fotka láme lidem srdce.
Vydáno: 14.06.2018
Dojemné foto, co boří internet 1
Autor: facebook.com Dojemné foto, co boří internet 1

Rodiče zdevastovaní osudem své dcery, která prohrála dlouhou bitvu s rakovinou, sdíleli na internet dojemné foto svého syna, který sestřičku utěšoval na nemocničním lůžku jen pár hodin před její smrtí.

6letý Jackson na fotce drží ruku 4leté Addy, zatímco se rodiče modlí, aby tohle nebyl konec. V tu chvíli ještě netuší, že se jim o pár hodin později rozpadne celý svět. Addy nakonec zemřela na následky rakoviny mozku. Dívka s nemocí dlouho předtím bojovala, rodiče zkoušeli i experimentální léčbu, nic však nepomohlo. Nejvíce líto jim je jejich syna, který musel zblízka sledovat, jak jeho malá sestřička opouští svět.

 


„Takhle by to být nemělo. Takhle svět nemá fungovat,“ s lítostí komentoval tragédii otec Addy. Dojemná fotka od té doby byla sdílena už více než tisíckrát a rodině Addy díky tomu chodí vzkazy s upřímnou soustrastí z celého světa.

Článek je zařazen v: tragedie , smrt , bratr , sestra , rodina

reklama