Virály

22. května 2018 14:50

redakce Prima Lajk

DOJEMNÝ PŘÍBĚH: 13letý kluk záhadně ožil poté, co se rodiče rozhodli darovat jeho orgány! Co se stalo?

Vstání z mrtvých na poslední chvíli.

13letý Trenton McKinley skončil v nemocnici poté, co se s ním převrhl menší přívěs. Chlapec narazil do betonu a přívěs mu přistál na hlavě. Jeho matka, Jennifer Reindl, novinářům odhalila, že byl její syn mrtvý zhruba patnáct minut!

Po převezení nemocnice a zjištění, že dítě prodělalo mozkovou smrt, začali lékaři vybízet rodinu chlapce k tomu, aby podepsali dárcovské papíry a orgány jejich syna mohly přijít dětem s větší šancí na život. Rodiče tak i učinili, den před samotným odpojením z přístrojů však Trenton začal projevovat známky mozkové aktivity a pohybů. Následně nabral opět vědomí a byl schopný mluvit v celých větách.

Trenton má před sebou nicméně stále dlouhou cestu, úplné zotavení nebude v jeho případě asi nikdy možné. Má za sebou už 3 operace mozku a zbývá mu ještě jedna poslední, která byla by měla znovu spojit chybějící dílky jeho lebky. Trenton je každopádně přesvědčený, že celou dobu, co byl v bezvědomí, strávil v nebi, kde spatřil Boha, a právě ten ho poslal zpátky na zem. OK, Trentone, tak určitě!


Přečtěte si také