Virály

2. října 2019 15:30

redakce Prima Lajk

DOJEMNÝ PŘÍBĚH: Děti připravily překvapení pro spolužáka, který přišel o všechny svoje věci při požáru. Tohle vás rozpláče

Tak tohle je úžasné. Školák, který přišel při požáru o všechny svoje věci, vzbudil lítost kamarádů ve škole. Tak mu udělali radost hromadou hraček a her.

Spolužáci uspořádali překvapení pro jejich kamaráda Daniela, který měl to štěstí, že přežil požár, ovšem jeho věci bohužel shořely. Stalo se tak jen týden před tím. Požár propukl před rodinným domem. Naštěstí se všichni dostali včas do bezpečí, o všechny svoje věci včetně například školních pomůcek a hraček, oblečení, bohužel chlapec přišel.

Když se vrátil Daniel do třídy, vyhrkly mu slzy štěstí! Uviděl totiž velikou hromadu hraček, které pro něj jeho kamarádi zařídili. Některé mu přinesli z domova, jiné nakoupili. Zkrátka spolužákům velmi záleželo na tom, aby se měl jejich kamarád zase dobře. Několik okamžiků po tom, co uviděl chlapec velkou hromadu pro něj, nemohl ani mluvit, ale nakonec řekl, že všechno, co mu přinesli, se mu líbí a je ostatním vděčný.

Sdílejte článek

Přečtěte si také