Virální fotka nemocného chlapečka a jeho sestřičky 3
Autor: facebook.com Virální fotka nemocného chlapečka a jeho sestřičky 3

DOJEMNÝ PŘÍBĚH: Sestřička pomáhá nemocnému bráškovi bojujícímu s leukémií. Tahle fotka vám zlomí srdce

Publikováno: 10.09.2019
Dojemný příběh skrývající se za fotkou nemocného chlapečka a jeho sestřičky.

reklama

V srpnu loňského roku doktoři diagnostikovali Beckettovi Burgemu akutní lymfoblastickou leukémii, typ rakoviny, která začíná v mladých bílých krvinkách v kostní dřeni. Tehdy mu byly dva roky. Od té doby Beckett bojuje s náročnou nemocí, navštěvuje chemoterapie a tráví mnoho času v nemocnici. A celou dobu při něm stojí i jeho starší sestřička Aubrey.

Přestože je jen o 14 měsíců starší než on, přijala roli starostlivé a pečující sestry se vší parádou. Podle jejich matky Katlin Burge se mezi sourozenci vytvořilo opravdu silné pouto, kdy jsou Beckett a Aubrey prakticky nejlepší kamarádi. Není tedy divu, že když se ženě podařilo zachytit a sdílet následující momentku, kdy Aubrey pomáhá mladšímu bratříčkovi při nevolnosti, začali se o Beckettův případ zajímat lidi z celého světa. Všichni totiž cítí jakou obrovskou sílu a pozitivní energii fotka sourozenců vyzařuje, a jejich vztah tak dojímá celý internet.

Virální fotka nemocného chlapečka a jeho sestřičky 1
Autor: facebook.com Virální fotka nemocného chlapečka a jeho sestřičky 1


Beckettovi jsou nyní čtyři roky, a předpokládá se, že další dva roky stráví chemoterapií. Jeho osud tak stále není jistý, na jednu věc se ale přesto můžeme spolehnout. Jeho sestřička bude celou dobu po jeho boku, a nic víc by si člověk ani přát nemohl.

Virální fotka nemocného chlapečka a jeho sestřičky 2
Autor: facebook.com Virální fotka nemocného chlapečka a jeho sestřičky 2

reklama