Virály

10. září 2019 13:05

redakce Prima Lajk

DOJEMNÝ PŘÍBĚH: Sestřička pomáhá nemocnému bráškovi bojujícímu s leukémií. Tahle fotka vám zlomí srdce

Dojemný příběh skrývající se za fotkou nemocného chlapečka a jeho sestřičky.

V srpnu loňského roku doktoři diagnostikovali Beckettovi Burgemu akutní lymfoblastickou leukémii, typ rakoviny, která začíná v mladých bílých krvinkách v kostní dřeni. Tehdy mu byly dva roky. Od té doby Beckett bojuje s náročnou nemocí, navštěvuje chemoterapie a tráví mnoho času v nemocnici. A celou dobu při něm stojí i jeho starší sestřička Aubrey.

Přestože je jen o 14 měsíců starší než on, přijala roli starostlivé a pečující sestry se vší parádou. Podle jejich matky Katlin Burge se mezi sourozenci vytvořilo opravdu silné pouto, kdy jsou Beckett a Aubrey prakticky nejlepší kamarádi. Není tedy divu, že když se ženě podařilo zachytit a sdílet následující momentku, kdy Aubrey pomáhá mladšímu bratříčkovi při nevolnosti, začali se o Beckettův případ zajímat lidi z celého světa. Všichni totiž cítí jakou obrovskou sílu a pozitivní energii fotka sourozenců vyzařuje, a jejich vztah tak dojímá celý internet.

Beckettovi jsou nyní čtyři roky, a předpokládá se, že další dva roky stráví chemoterapií. Jeho osud tak stále není jistý, na jednu věc se ale přesto můžeme spolehnout. Jeho sestřička bude celou dobu po jeho boku, a nic víc by si člověk ani přát nemohl.


Přečtěte si také