návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

DOJEMNÝ PŘÍBĚH: Žena dala výpověď v práci, aby se vydala hledat svého 57 dní ztraceného psa. Jak to dopadlo?

Co všechno jsou lidé ochotni udělat pro svého čtyřnohého přítele?
Vydáno: 23.09.2019
Příběh zatoulaného psa 2
Autor: facebook.com Příběh zatoulaného psa 2

Co se pejskařů týče, existuje jen málo věcí, které by nebyli ochotni pro svého věrné čtyřnohé kamarády udělat. Následující příběh je ale skutečně ukázkový. Žena dala výpověď v práci, aby se mohla vydat pátrat po svém ztraceném pejskovi.

Carole a její manžel Verne byli takhle jednou na dovolené, když jim z hotelového pokoje utekla jejich border kolie Katie. Vystrašily ji totiž bouřky. Oba manželé se tak, i díky detektivním zkušenostem z předchozí práce, rozhodli 7letou Katie okamžitě vydat hledat. Jenže po Katie se slehla zem. V následujících dnech a týdnech tak pár zanechával v sousedství oblíbené pamlsky, kusy oblečení a v neposlední řadě taky letáky. Jenže čas plynul a Katie stále nikde. Pak navíc přišla rána v podobě šéfa Carole, který jí odmítl dát dovolenou, aby mohla svého psa hledat. Ta se tak rozhodla učinit zásadní rozhodnutí a jednoduše s prací seknout.

Příběh zatoulaného psa 1
Autor: facebook.com Příběh zatoulaného psa 1


Naštěstí se všechno tohle úsilí nakonec vyplatilo. Po 57 dnech totiž Carole s Vernem ještě za pomoci lidí, co si v sousedním americkém státě všimli vyvěšených letáků, konečně našli svoji Katie. Ta po téměř dvou měsíční odluce od svých majitelů byla pochopitelně vyhublá a seriózně dehydratovaná, svoji Carol nicméně okamžitě rozeznala a nejspíš si dokážete představit, jak dojemné to setkání muselo být. Zkrátka konec dobrý, všechno dobré. A tak to má být.

Článek je zařazen v: pes , ztracený , výpověď , práce , border kolie , láska

reklama