Virály

23. září 2019 11:55

redakce Prima Lajk

DOJEMNÝ PŘÍBĚH: Žena dala výpověď v práci, aby se vydala hledat svého 57 dní ztraceného psa. Jak to dopadlo?

Co všechno jsou lidé ochotni udělat pro svého čtyřnohého přítele?

Co se pejskařů týče, existuje jen málo věcí, které by nebyli ochotni pro svého věrné čtyřnohé kamarády udělat. Následující příběh je ale skutečně ukázkový. Žena dala výpověď v práci, aby se mohla vydat pátrat po svém ztraceném pejskovi.

Carole a její manžel Verne byli takhle jednou na dovolené, když jim z hotelového pokoje utekla jejich border kolie Katie. Vystrašily ji totiž bouřky. Oba manželé se tak, i díky detektivním zkušenostem z předchozí práce, rozhodli 7letou Katie okamžitě vydat hledat. Jenže po Katie se slehla zem. V následujících dnech a týdnech tak pár zanechával v sousedství oblíbené pamlsky, kusy oblečení a v neposlední řadě taky letáky. Jenže čas plynul a Katie stále nikde. Pak navíc přišla rána v podobě šéfa Carole, který jí odmítl dát dovolenou, aby mohla svého psa hledat. Ta se tak rozhodla učinit zásadní rozhodnutí a jednoduše s prací seknout.

Naštěstí se všechno tohle úsilí nakonec vyplatilo. Po 57 dnech totiž Carole s Vernem ještě za pomoci lidí, co si v sousedním americkém státě všimli vyvěšených letáků, konečně našli svoji Katie. Ta po téměř dvou měsíční odluce od svých majitelů byla pochopitelně vyhublá a seriózně dehydratovaná, svoji Carol nicméně okamžitě rozeznala a nejspíš si dokážete představit, jak dojemné to setkání muselo být. Zkrátka konec dobrý, všechno dobré. A tak to má být.

Sdílejte článek

Přečtěte si také