návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Doktoři považovali muže v nemocnici za obézního. Že je těhotný, zjistili až příliš pozdě!

Muž přišel do nemocnice s porodními bolestmi. Personál si myslel, že je obézní.
Vydáno: 21.05.2019
Těhotný muž byl v nemocnici považován za obézního 2
Autor: profimedia.cz Těhotný muž byl v nemocnici považován za obézního 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hodně bizarní případ nyní řešila jedna nejmenovaná nemocnice v USA. Na pohotovost totiž dorazil 32letý muž, který tvrdil, že má silné bolesti v podbřišku. Muž personálu oznámil, že už neměl několik let menstruaci, donedávna užíval testosteron a taky léky na vysoký tlak. Musel obojí však vysadit, protože přišel o zdravotní pojištění. Také zmínil, že se počůral – dohromady všechno klasické příznaky toho, že někdo rodí.

Sestra tak sice objednala těhotenské vyšetření, jenže pacienta popsala jako stabilního a jeho případ nebyl urgentní. Do karty mu navíc napsal, že je obézní. O pár hodin později došlo na vyšetření a lékaři zjistili, že muž skutečně rodí a má další komplikace, které ho a dítě ohrožovali na životě. Šel tak ihned na sál, kde mu doktoři provedli císařský řez. Jenže dítěti se už v té době zastavilo srdce a o něco později se narodilo mrtvé. Ze zprávy pak vyšlo, že pochybil personál nemocnice, jednat se totiž o ženu, šla by na vyšetření pravděpodobně okamžitě. Případ má tak být varováním před tím, jak se v nemocnicích zachází s lidmi se změněným pohlavím.

Článek je zařazen v: porod , muž , těhotenství , Žeňa , hormony , nemocnice