Virály

10. listopadu 2020 21:18

sarka.turcekova@gmail.com

Donald Trump založil linku pro nahlašování volebních podvodů! Lidé ji začali brutálně prankovat

Zhrzený poražený prezident Donald Trump si založil svou vlastní horkou linku, kam můžou lidé nahlašovat podvody v souvislosti s proběhlými volbami. Ti ji zatím úspěšně trollí.

Telefonní linku, která bude přijímat nahlašování podvodných hlasů v souvislosti s proběhlými prezidentskými volbami v Americe, zřídil Donald Trump poté, co jeho tým začal řešit právní případy v Pensylvánii a Michiganu. Všechno se týká způsobu sčítání hlasů. Trump ale dosud neposkytl jakékoli důkazy o tom, že by opravdu došlo k jakémukoli pochybení během procesu sčítání. Poté, co jeho linku začali propagovat, tak si naprostá většina lidí začala dělat srandu a naschvál hlásit blbosti.

Ve videu zveřejněném na TikToku je vidět, jak jeden uživatel volá kvůli nahlášení incidentu s voličským podvodem v Arizoně, ale když se operátorka zeptá, co se přesně stalo, rychle se ukáže, že si dělá jen srandu. Odkazuje totiž na komiks Andersona Coopera o Trumpově úsilí o udržení prezidentského úřadu: „Ano, takže jde o obézní želvu, která se převalila na záda,“ tvrdí do telefonu. Další telefonoval s tvrzením, že viděl někoho, jak „rozmazává hovno po celém svém hlasovacím lístku“. Trumpův syn Eric na pranky reagoval a tvrdí, že je to součást plánu demokratické strany dostat jeho otce z Bílého domu. Podle něj spamuje jejich linku pro podvody voličů, aby tak potlačila stížnosti tisíců lidí, které ve skutečnosti dostávají.

Sdílejte článek

Přečtěte si také