Virály

25. srpna 2021 16:58

redakce Prima Lajk

Drogově závislý týpek se převlékal za policisty, aby kradl drogy ostatním feťákům! Jak ho nakonec chytili?

Drogově závislý muž vymyslel chytrý plán, jak získat víc drog.

Když jste závislí na drogách, je vám tak nějak všechno ukradené, jediné, co vás zajímá, je, jak získat víc drog. 36letý Daniel Thomas z Austrálie to vyřešil na závislého člověka poměrně fikaně. Řekl si, že nikdo nemá víc drog než drogoví závisláci, a nikdo jim je nemůže zabavit snadněji než policie. Sehnal si tak kostým policisty a vydal se začít okrádat ostatní feťáky.

Nakonec z toho byla jen jedna loupež, a to navíc poměrně krvavá. Thomas ještě s jedním komplicem dorazil do domu jistých dvou mužů, v kostýmu policisty jim následně zabavil trochu marihuany a metamfetaminu, a následně je začal vyslýchat. Nechtěl totiž věřit, že toho nemají víc, a tak jednoho muže dokonce začal surově mlátit kladivem. Poté, co muž upadl do bezvědomí, zmlátil ještě toho druhého, a nakonec ze scény uprchl. Když opravdová policie dorazila na místo, myslela si, že jsou oba muži mrtví. Naštěstí však nebyli, a na místo byla přivolána záchranka.

Policisté později našli Thomase v jeho skrýši, tam jim vyhrožoval a chtěl je napadnout nožem, nicméně skončil s pepřovým sprejem ve tváři, a ještě navíc zasažen policejním taserem. Za své činy byl odsouzen, a kromě několika let za mřížemi ho čeká i návštěva psychiatrie. Chytrý plán mu tak nakonec ani trochu nevyšel.

Sdílejte článek
Štítky drogy policie Austrálie vězení soud policista napadení drogy Daniel Thomas

Přečtěte si také