návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

Drsná výměna rukojmí! Po pěti hodinách je vězni vyměnili za čokoládovou tyčinku Mars!

Ve věznici došlo k patové situaci mezi dozorci a vězni. Situaci s rukojmími vyřešila až čokoláda.
Vydáno: 26.02.2020
Rukojmí výměnou za Mars tyčinku 1
Autor: istock.com Rukojmí výměnou za Mars tyčinku 1

Jestli jste si někdy říkali, že jste v bezvýchodní situaci, a zoufale by vám bodla nějaká věc, která by vás z té situace vysvobodila, pak pro vás máme dobrou zprávu. Zároveň s tím se ale taky potvrdila dávná pravda – čokoláda vyřeší všechna trápení.

V Hrabství Laois v Irsku totiž nedávno došlo k nebezpečnému incidentu, kdy mezi dozorci a dvěma vězni došlo k patové situaci. Vězňům se povedlo dostat k dalšímu vězňovi, jehož použili jako rukojmí. Následně požadovali tabák, čokoládovou roládu a taky tyčinku Mars, jinak vězně podřežou.

Jasně, co se podmínek týče, nenechali příliš prostoru pro vyjednávání, jakmile však dozorci po pěti hodinách přišli na to, že nemá cenu se v tomhle případě hádat, dali jim tu tyčinku výměnou za jejich zbraň a bylo po problému. Zatím není známo, jestli se muži následně o čokoládu rozdělili, ale my tajně doufáme, že ano.

Článek je zařazen v: rukojmí , Mars tyčinka , čokoláda , vězení , vězni

reklama