Virály

5. ledna 2021 11:45

sarka.turcekova@gmail.com

Drsňák Rock koupil svému kamarádovi auto! Co výjimečného pro něj v dětství udělal?

Dwayne Johnson předal auto jednomu ze svých celoživotních kamarádů, který si ho k sobě vzal, když jako dítě neměl kam jít.

The Rock daroval auto svému kamarádovi Brunovi Lauerovi, který v 90. letech pracoval jako manažer wrestlingu WWE pod jménem Harvey Wippleman jako poděkování za to, že mu pomohl, když to nejvíce potřeboval. Bývalý zápasník sdílel na Instagramu emotivní video a vysvětlil, že jde o jednoho z jeho celoživotních přátel. Když byl spolu se svou matkou Dwayne vystěhovaný z ostrova Havaj, byl poslán do Nashvillu v Tennessee, aby žil se svým otcem. Jenže když dorazil, rychle mu došlo, že se svým otcem žít nebude. Dodal, že plány se rychle mění a někdy to nevyjde podle představ.

Místo toho začal žít s mužem jménem Bruno, který v té době žil v malé místnosti v motelu Alamo Plaza. Bruno si ho k sobě vzal, i když si mohl říct, že se nebude starat o úplně cizí malé dítě. Ale to neudělal. Vzal si chlapce k sobě a stali se z nich celoživotní přátelé. Navíc to nebyl zdaleka jediný případ, kdy mu Bruno pomohl. O devět let později, když chtěl Dwayne nastartovat svou zápasnickou kariéru v Memphisu s pouhými sedmi dolary v kapse, Bruno mu znovu poskytl místo k pobytu a pomohl mu postavit se na vlastní nohy. Dodal, že když si kupoval své první auto, tak mu dal Bruno dokonce svých posledních 40 dolarů.

A právě proto, že mu jeho kamarád tak moc pomohl, chtěl mu udělat hezké Vánoce a napadlo ho, že by mu mohl koupit nové auto, které nemá prasklinu na zadním sedadle. Na videu ukazuje Dwayne svému příteli jeho nový vůz a on je za to vděčný a říká mu, že ho má rád – a rozhodně ne kvůli tomu, kým teď je.


Přečtěte si také