Virály

26. ledna 2019 11:57

redakce Prima Lajk

DRSNÝ PŘÍBĚH: 13letá dívka utekla ze zajetí vraha svých rodičů a dostala za to tučnou odměnou. Jak se jí to podařilo?

Když nějaké dítě zmizí, obvykle to nekončí dobře. Najdou ho buď mrtvé nebo zmizí navěky. Naštěstí se najdou i výjimky, jako je hrdinka Jayme.

Třináctiletá dívka Jayme si prošla peklem. Násilník zavraždil loni v říjnu její rodiče a pak ji odvlekl do svého domova. Tam ji věznil a mohl si s ní dělat cokoliv by se mu zamanulo. Mezi tím firma, kde pracovali její rodiče, vyhlásila odměnu 25 tisíc dolarů pro toho, kdo by měl jakékoliv informace o dívce. Příležitost k útěku se Jayme naskytla v lednu tohoto roku, tedy tři měsíce od únosu.

Její zajatce uvěznil dívku pod postelí, na kterou dal velké závaží, aby nemohla vylézt. Pak ji nechal samotnou. Jayme se ale podařilo postrčit závaží pryč z postele a doplazit se ven. Pak si rychle vzala jeho boty a vyšla z domu pryč. Oslovila první ženu na ulici, která venčila psa, ta jí vzala domů a zavolala policii. Zajatce Patterson (21) skončil zanedlouho ve vazbě, kde byl obviněn z únosu a vražd.

Bůhví k čemu by mohlo dojít, kdyby se jí nepodařilo utéct... Za svůj hrdinský čin si pochopitelně zasloužila peníze, které už dřív nabídla firma jejích rodičů. Odnese si půl milionu korun do dalšího, snad už klidného života...

Sdílejte článek
Štítky vrah únos virál únos dítětě

Přečtěte si také