DRSNÝ PŘÍBĚH: Matka postříkala mateřským mlékem ženu, která ji obtěžovala v parku! Vadilo jí, že kojí své dítě na veřejnosti

Vadí ti mé mléko? Tak tady ho máš!

Panebože, no tak si ženské kojí své děti na veřejnosti. Hrůza. Někdo by měl zavolat mravní policii, a všechny ty potvory pozavírat. Že? A nebo by se lidi mohli uklidnit, uvědomit si, že to je naprosto přirozené, a přestat být tak zatraceně úzkoprsí.

Přesně to je případ jisté ženy z jednoho parku, které vadilo, že si tam matka kojí své dítě. U scény prý bylo její vlastní dítě a taky manžel (který prý snadno ztrácí pozornost, jen jestli to nebyla ta hlavní příčina…). Když se na ženu obrátila, aby kojení zanechala, dostala nastříkáno mateřským mlékem do obličeje. Celkem vtipná reakce, tedy – alespoň pro někoho.

Každopádně žena si následně šla stěžovat na sociální sítě, kde, nepřekvapivě, sklidila akorát další kritiku za své sobecké chování. Zatímco lidé souhlasili, že stříkání mateřským mlékem bylo přehnané, kojit své děti na veřejnosti by jednoduše neměl být pro ostatní problém. Stačí přece otočit hlavu, no ne?

Sdílejte článek

Přečtěte si také