Virály

18. února 2019 12:44

redakce Prima Lajk

DRSNÝ PŘÍBĚH: Mladíka brutálně týrala jeho přítelkyně, dokonce ho opařila vodou! Co ho zachránilo od jisté smrti?

Tak tohle je šokující. Dospělého muže týrala jeho přítelkyně, kterou miloval. Brutálně na něj fyzicky útočila. Zachránili ho pár dní před jeho smrtí.

Když se šestnáctiletý Alex Skeel (nyní 22) zamiloval do svojí první holky, ještě vůbec netušil, co ho potká. Byla krásná a nějakou dobu byli šťastní. Časem ale jeho přítelkyně Jordan Worth začala měnit. Začalo to žárlivými scénami, to ale z lásky přešel. Pak dívka otěhotněla a přestěhovali se do společné domácnosti. Tam mu napřed zakazovala být v kontaktu s rodinou. Vytvořila dokonce jeho falešný profil na Facebooku, ze kterého rodině psala, že o kontakt s nimi nemá zájem. Nakonec měli 2 děti.

Poté mu začala zakazovat hrát hry a jeho oblíbené činnosti. Následně mu zakázala chodit do práce, kterou miloval, aby ji mohl doprovázet do školy. Začaly denní fyzické útoky, jednou mu třeba vyrazila zuby rozbitým kartáčem na vlasy. Odříznutý od finančního příjmu už nemohl nic dělat. Fyzické útoky se stupňovaly, žena ho polévala vařící vodou, útočila na něj nožem, nechala ho krvácet. Nenechala ho ani najíst se a musel spát na podlaze.

Domácí násilí trvalo dlouho. Do nemocnice se dostal až ve chvíli, kdy ho podle doktorů dělilo od smrti jenom pár dní. Jeho popáleniny se totiž zanítily a propukla infekce. Ze svazku se ale bál odejít i proto, že se bál život dětí s myšlenkou, co by jim mohla jejich matka udělat. Až jednou konečně překonal strach a řekl pravdu. Jeho expřítelkyně si nyní odpykává vězení a děti jsou v pořádku i se svým otcem u jeho rodiny…

Sdílejte článek
Štítky týrání

Přečtěte si také