Virály

26. listopadu 2018 10:21

redakce Prima Lajk

DRSNÝ PŘÍBĚH: Otec přinutil syna do sexu s macechou, aby ho vyléčil z toho, že je gay

Jedenáctiletého Daniela jeho otec zneužíval. Aby ho „vyléčil“ z toho, že je gay, přinutil ho ke sledování porna a k sexu s jeho nevlastní matkou. Až nyní ve 36 letech sebral Daniel sílu a promluvil.

Hrůza a děs. Dnes už dospělého Daniela ještě stále pronásledují noční můry a vzpomínky na to, jak ztratil v 11 letech panictví se svou macechou. Chlapec trpěl tři roky sexuálního zneužívání ze strany jeho rodičů, jak otce, tak macechy.

Zneužívání začalo, když si chlapec hrál deskovky a jeho hru ukončila úplně nahá macecha. Podle další výpovědi byl přinucen dát své nevlastní matce „pusu na dobrou noc“, zatímco ležela nahá na posteli, jejich otec se připojil a měli poměr. Podle Daniela mu říkala, co má dělat a někdy, když nebyl táta doma, si ho k sobě zavolala na mazlení a sex.

Když se začali sexuálního zneužívání na chlapci dopouštět, bylo jim oběma 38 let. Nevlastní otec (62) u soudu řekl, že se snažil chlapce „nasměrovat správnou cestou“ a zabránit tomu, aby se z něj stal gay. Byl uvězněn na 5 let a žena na 8 let.

Sdílejte článek

Přečtěte si také