návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

DRSNÝ PŘÍBĚH: V nočním klubu, kde spolu lidé mají sex, propukla smrtelná infekce! Co se stalo?

Párty, na kterou už lidé nezapomenou.
Vydáno: 04.01.2019
Smrtelná infekce v nočním klubu 2
Autor: istock.com Smrtelná infekce v nočním klubu 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Návštěvníci berlínského nočního klubu KitKatClub se přes víkend setkali s hodně nepříjemným zážitkem, když jeden z mužských účastníků párty začal o pár dní později vykazovat známky smrtelné infekce. Byla u něj zjištěna meningitida – jeho stav byl přitom dost vážný.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Symbiotikka (@symbiotikka),


Nemoc se přenáší skrz sliny a tělní tekutiny, hrozilo tak, že se infekce mohla v klubu v době, kdy jej navštěvoval i nakažený jedinec, nekontrolovatelně šířit – je totiž zvykem, že uvnitř mají lidé na tanečním parketu dost divoké orgie. Drogy a alkohol jsou zde na denním pořádku a tento klub je pozitivním přístupem k nechráněnému sexu vyhlášený. Bohužel pacient nebyl ve stavu, aby mohl říct, s kým měl a neměl tělesný kontakt. Policie tak vydala tiskové prohlášení, ve kterém varovala všechny, kteří se toho osudového večera v klubu objevili. Doteď se však nikdo další nemocný neozval a město se tak prozatím rozhodlo ponechat klub otevřený.

Článek je zařazen v: infekce , meningitida , nemoc , noční klub , Sex