Ilustrační foto
Autor: iStock Ilustrační foto

Důchodkyni v nemocnici rozčiloval zvuk ventilátoru. Dvakrát kvůli tomu odpojila jinou pacientku

TF. Publikováno: 05.12.2022
Penzistku rušil zvuk plicního ventilátoru, který její sousedku v nemocničním pokoji držel při životě.

reklama

Pobyt v nemocnici není nikdy příjemná záležitost. Většinou máte bolesti, jste odkázaní na nemocniční stravu a ještě ke všemu se často musíte dělit o pokoj s protivným, bezohledným či chrápajícím sousedem. O brutální hrubosti a jen těžko pochopitelném chování však můžou hovořit zaměstnanci německé nemocnice ve městě Mannheim, kteří byli svědkem do nebe volajícího činu.

Jednu 72letou pacientku totiž údajně rušil „hlasitý“ zvuk plicního ventilátoru, který udržoval její 79letou spolubydlící při životě, natolik, že se přístroj a s ní i sousedku rozhodla odpojit. Personál si toho však včas všiml, důrazně mladší pacientku upozornil na vážnost jejího činu a přísun kyslíku pro starší seniorku opět zapojil. Bezohledná žena si však nedala říct ani podruhé a svou spolubydlící od životně důležitého ventilátoru o hodinu později opět odpojila.

Nyní čelí mladší Němka podezření z pokusu o zabití a nachází se ve vazbě. Starší pacientku museli lékaři po incidentu oživovat, což se jim naštěstí podařilo. Ačkoli už není v ohrožení života, musí i přesto zůstat na jednotce intenzivní péče.

Ilustrační foto

Seniorka v 70 letech porodila své první dítě. Otcem potomka je o 5 let starší manžel! Jak je to možné?

reklama