Virály

25. října 2022 13:44

redakce Prima Lajk

Dva muži šli vyzvednout svou dceru ze školy. Oba si ale přišli pro tu samou

Tatínkové se vydali do školy, aby vyzvedli svou dceru. K jejich velkému překvapení pak zjistili, že chtějí oba dva tu samou.

Jen si představte tu situaci, jdete si vyzvednout své dítě do školy a uvidíte tam cizího muže, který tvrdí, že je také jeho otec a jde si pro „vaši“ holčičku. Dva muži se navzájem neznali, ale oba dva byli vedeni jako nouzové kontakty, které mohou dívku vyzvedávat, tuto informaci uvedla TikTokerka Sheena ve svém videu, která údajně pracuje v kanceláři školy a celý incident viděla. „Koukali se na sebe a jeden z nich řekl: Proč kontrolujete moje dítě? Kdo jste? A ten druhý řekl: Kdo jste? A co tím myslíte? Já jsem její otec,“ popsala žena situaci.

Ředitel školy se kvůli vypjatosti celé situace rozhodl zkontaktovat matku holčičky. Ta se mu podle jeho slov „rozbrečela do telefonu“, když se dozvěděla, co se stalo. Oba dva muži mezitím vedli diskuzi o tom, kdo z nich je právoplatný otec dítěte. Jelikož mezi nimi bylo hodně dusno, škola se je rozhodla raději rozdělit do doby, než na místo dorazila matka holčičky. Když žena přijela, situace se ještě zhoršila. Poté, co se oba dva muže snažila přesvědčit o tom, že jsou její otcové, jeden z nich ji udeřil. Škola nakonec musela přivolat policii a ta zatkla jednoho z mužů.

Podle webu Fox news pak Sheena zavolala matce dítěte, která jí sdělila, že za všechno je zodpovědná její nejlepší kamarádka. Kvůli ní prý oba muži dorazili do školy ve stejnou chvíli. Důvod jejího konání je zatím neznámý. Přiznala také, že své dceři o „dvou tatíncích“ neřekla…

Sdílejte článek

Přečtěte si také