návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Dva týpci jsou souzeni, protože se snažili opít aligátora. Jaký trest jim za to hrozí?

Poněkud přiblblý nápad měli dva muži na Floridě, když se snažili přidržet a opít aligátora alkoholem.
Vydáno: 09.10.2019
Aligátor
Autor: istockphoto.com Aligátor

Aligátora měli najít u silnice, nic netušícího plaza jeden z mužů chytil holýma rukama. Pak, zatímco zvíře drželi, snažili se ho opít nalitím piva do krku. Aligátor pak jednoho z mužů měl kousnout do paže ještě před tím, než se mu pokusil nalít plechovku piva do krku. Není ale přesně jasné, jestli utrpěl zranění, nebo jak velký aligátor byl.

Oba muži byli zatčeni 3. října poté, co si policisti uvědomili, že existuje kamerový záznam, který zachycuje jejich šílené chování. Není nad to pokoušet se spáchat zločin a ještě se u toho natočit na video. Bohužel (nebo bohudík?) video zveřejněno nebylo. Oba muži byli obviněni z protiprávního jednání vůči aligátorovi, i když nakonec zvíře pustili a přežilo to. Odvezli je do vězení a byli propuštěni, až když zaplatili pokuty ve výši cca 117 tisíc a 58 tisíc.

Modelka dřepovala s aligátorem na ramenou

VIDEO: Modelka v bikinách dělala dřepy s aligátorem na ramenou. Proč tyhle sexy záběry tak rozzuřily internet?

Článek je zařazen v: aligátor , týpci se snažili opít aligátora , opilý krokodýl

reklama