návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Dvojčata mají dva biologické tatínky. Muži oplodnili náhradní matku současně. Jak se to mohlo stát?!

Spousta gay párů uvažuje o dětech. Když chtějí mít vlastní děti, přichází na řadu náhradní matka. Co se ale přihodilo tomuto páru, je neuvěřitelné. Děti mají hned dva biologické otce.
Vydáno: 28.01.2019
Dvojčata mají dva odlišné tatínky 1
Autor: profimedia.cz Dvojčata mají dva odlišné tatínky 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tatínek a maminka, to je vzor, který asi známe všichni. Sperma je potřeba k oplodnění jednoho vajíčka. Jinak tomu ale bylo u dvou gayů z Británie. Oba darovali sperma, aby se jím následně uměle oplodnilo embryo v těle náhradní matky. Jak se říká, víc pokusů, víc šancí. Co se stalo, ale určitě nikdo nečekal. Embryo totiž bylo oplodněno oběma muži současně.

„Je úžasné, že jsme oba mohli být otcem každého z dvojčat,“ řekl jeden z otců. „Vždycky jsme chtěli mít rodinu a teď máme dokonce dvojčata.“ Dvojčata jsou tak biologicky dítětem z každého z otců. Ale zároveň mají jen jednu matku – ta byla těhotná se dvěma muži zároveň. Protože není tento způsob IVF v Británii povolen, museli cestovat do Kanady, kde jim bylo povoleno oplodnit embryo napůl.

Článek je zařazen v: dvojčata , gay , gayové , Dva tátové