Virály

13. ledna 2020 10:35

sarka.turcekova@gmail.com

Erotické hračky, jejichž nákupem pomůžete zničené Austrálii. Koupili byste si dildo s koalou?

Objevil se další zajímavý způsob, jak pomoct Austrálii, která se musí vyrovnávat s příšernou krizí hořících lesů. Můžete spojit příjemné s užitečným.

Některé celebrity a modelky prodávají svoje nahé fotky, aby podpořili zničenou Austrálii – nutno podotknout, že s takovou výzvou mají úspěch. Jiné celebrity prostě jen darují miliony, co už na svých účtech mají. A jiní si staví stojany s limonádou, aby získali nějaké peníze, které pak pošlou na záchranu tohoto kontinentu. Společnost Geeky Sex Toys, která vybírá nezvyklé a netradiční erotické hračky, přišla se svým vlastním nápadem. Vyrobili velmi zvláštní dildo, které na sobě má koalu a navíc ještě je jeho zakončení ve tvaru Austrálie. Tohle žluto-zelené dildo stojí 69 dolarů – asi 1500 českých korun.

Skvělé je na tom to, že kdo si koupí tohle silikonové dildo, podpoří Austrálii její plnou cenou. Sto procent ze zisku téhle hračky je totiž věnované úsilí o záchranu lesů. Společnost tuhle erotickou hračku navrhla jenom proto, aby se tak pokusila pomoct svým sousedům v nouzi. No, řekněte, není fajn spojit příjemné s užitečným a mít z toho dobrý pocit? Didlo s koalou je navíc hodně netradiční, není proto pochyb o tom, že by si ho někdo mohl koupit už jenom proto, že takovou erotickou hračku nikde jinde nekoupí. Dosud už vydělali 113 tisíc.

Sdílejte článek
Štítky Austrálie požáry koala erotika dildo erotické hračky zničená Austrálie sex shopy

Přečtěte si také