Aligátor
Autor: youtube.com/10News WTSP Aligátor

EXTRÉMNÍ VIDEO: V žaludku obřího aligátora se našly kousky lidského těla. Tomuhle nebudete moci věřit

Publikováno: 01.07.2019
Tohle si nepředstavujeme ani v těch nejhorších nočních můrách. Přesto je tomu tak. Aligátor na Floridě sežral člověka, lidské ostatky se našly u něj v břiše.

reklama

Skončit v těle aligátora je pro mnohé lidi žijící v Americe noční můrou. Že se jim totiž v bazéně nebo v jezírku na zahradě usadí obrovský macek, tam totiž není nic neobvyklého. Hlavně na Floridě se v poslední době aligátoři rozšířili, a přitahují je lidské příbytky. Vyloženě smůlu však musel mít muž, polovina jehož ostatků se našla uvnitř břicha jednoho z obřích aligátorů. Ve vodě pak plavaly ostatní zbytky tohoto muže. Zbytky ve vodě někdo našel náhodně.

Policisté identifikovali muže jako 45letého Michaela Forda druhého, kterého od 23. června nikdo z jeho přátel a rodiny neviděl. Když pak provedli pitvu aligátora, potvrdilo se, že Fordova ruka a noha se nacházejí v žaludku zvířete. Muž měl navíc další črty zranění způsobené plazem, ačkoliv jako příčina smrti bylo určeno utopení. Není ještě jasné, jestli aligátor muže zabil, nebo „jen“ našel už mrtvé tělo. Kdoví.

Když se obrázek zvířete dostal na sociální sítě, lidé si mysleli, že jde o podvod. Byl totiž tak veliký, že tomu nemohli uvěřit. Aligátor byl dlouhý 3,6 metru a vážil kolem 113 kilo.

reklama