Virály

6. prosince 2022 14:13

redakce Prima Lajk

Fanoušci si všimli skrytého detailu v seriálu Wednesday! Postřehli jste tuhle brutální maličkost?

Všímavým fanouškům neušel brutální detail populární seriálu.

Hororový seriál Wednesday se stal ze dne na den totálním hitem a v popularitě boří všechny žebříčky sledovanosti, přičemž porazil i všemi milované Stranger Things. Nejopěvovanější postavou je jak jinak než morbidní hrdinka Wednesday Addams, podle které je i seriál pojmenován a celý děj se točí kolem ní a jejího studentského života na Nevermorské akademii.

Zasmušilou a sarkastickou náctiletou dívku ztvárnila geniálním způsobem dvacetiletá herečka Jenna Ortega, která dala své postavě tu pravou tvář depresivní rebelky. Fanoušci si nadějnou a krásnou herečku okamžitě zamilovali, a tak není divu, že se na ní v seriálu upřely všechny zraky. Byla tedy jen otázka času, kdy si pozorní diváci všimnou jednoho brutálního detailu, který Ortega a režisér Tim Burton do seriálu nenápadně zařadili.

Aby totiž představitelka hlavní hrdinky zvýraznila mrtvolný pohled Wednesday Addams, natočila jednu scénu bez mrkání. To se Burtonovi natolik zalíbilo, že se rozhodl to zařadit do celého seriálu. „Tim má rád, když skloním bradu a dívám se přes obočí, něco jako Kubrickův pohled. A pak uvolním všechny svaly v obličeji,“ vysvětlila Ortega v jednom z nedávných rozhovorů s tím, že nemrkat bylo ale někdy velmi náročné. Tak co, všimli jste si tohoto detailu?

Sdílejte článek
Štítky seriál herec fanoušci Tim Burton Stranger Things Addamsova rodina Jenna Ortega Wednesday Jenna Ortega