Virály

17. srpna 2022 11:14

redakce Prima Lajk

Firma uvedla na trh hračky pro malé influencery! Vážně je to vhodná budoucnost pro děti?

Společnost Kmart vydala šestidílnou dřevěnou sadu hraček pro malé vlogery.

Když se zeptáte dnešních dětí, čím by chtěly být, povolání jako popelář, kosmonaut, zpěvačka nebo princezna jsou už dávno pasé. V dnešní moderní době plné sociálních sítí si děti přejí být influencery, gamery nebo youtubery. Kupodivu se však takovými profesemi dají vydělat i stovky tisíc měsíčně, a tak se budeme muset smířit s tím, že „tradičním“ zaměstnáním pomalu ale jistě odzvonilo.

Svědčí o tom koneckonců i fakt, že obchodní řetězec Kmart nově vydal šestidílnou dřevěnou sadu hraček pro malé vlogery, která má inspirovat novou generaci influencerů k vytváření kontentu na sociálních sítích. Krátce poté, co však byla firmou zveřejněna fotka hraček, vzbudil obrázek divoké emoce.

„Nedovedu si představit, že by o to mělo nějaké dítě zájem!“ rozčiloval se na internetu jeden z uživatelů sociální sítě, zatímco další si přisadil drsným komentářem. „Vážně je tohle to, co společnost potřebuje? Další takzvané influencery, kteří se snaží vydělat na svém vzhledu. Vážně skvělá práce,“ napsal ironicky uživatel.

Sdílejte článek
Štítky děti povolání influencer bizarní hračky

Přečtěte si také