Hygiena musela přerušit zápas mezi Brazílií a Argentinou 1
Autor: profimedia.cz Hygiena musela přerušit zápas mezi Brazílií a Argentinou 1

Fotbalový zápas mezi Argentinou a Brazílií přerušila hygiena! Čím se provinili Messiho spoluhráči?

rd. Publikováno: 07.09.2021
Lionel Messi nedokázal skrýt zděšení a zklamání poté, co byl zápas mezi Argentinou a Brazílií odpískán předčasně. Hráči porušili covidová nařízení.

reklama

Tak to je gól – tentokrát ale ne doslova. Kvalifikační zápas na mistrovství světa ve fotbale mezi Argentinou a Brazílií musel být totiž ukončen předčasně poté, co na hřiště přišla brazilská hygiena. Ukázalo se totiž, že čtyři hráči Argentiny jaksi zapomněli uvést ve svých příletových formulářích, že byli v posledních 14 dnech v Anglii, a tak by správně měli zamířit do karantény.

 

Úředníci v doprovodu policie tak hráče odvedli a zápas se nedohrál. Situace vyvolala samozřejmě velký poprask ve fotbalovém světě, fotbalisté jako Lionel Messi nebo Neymar dali najevo své zklamání a frustraci ze zásahu brazilských úřadů, jelikož se oba týmy na zápas dlouho připravovaly a byly připravené jej odehrát. Nyní se řeší, jestli bude mít událost nějaký větší dopad, jestli třeba někdo dostane delší trest a taky kdy se vlastně zápas bude opakovat. No, žijeme zkrátka v novém světě.

Harry a Meghan v novém filmu

Fanoušci zuří kvůli smrti manželky prince Harryho! Proč musela Meghan Markle v novém filmu zemřít?

reklama