Virály

15. ledna 2019 14:02

redakce Prima Lajk

FOTO 18+: Lidé sdíleli falešnou nahou fotku sexy političky! Podvrh bizarním způsobem odhalili fetišisté

Jak se fetišistům povedlo odhalit nahý podvrh?

Drsná fotka měla zdiskreditovat vycházejícího levicovou političku Alexandru Ocasio-Cortezovou, jenže po důsledné analýze té nejpovolanější skupiny lidí se ukázalo, že se jednalo o podvrh. Skandálu zabránili foot-fetišisté!

Na první pohled vidíte fotku nahé ženy ve vaně, ze které provokativně trčí nohy. Na naleštěném kohoutku si pak můžete všimnout odraz majitelky nožek, která je vidět od pasu nahoru. Přes fotografii je pak nápis, který ukazuje směrem k výše zmíněné političce z americké demokratické strany a jejímu Instagramu.

Fotka se stala na jistých serverech rychle virální a už to vypadalo na pěknou kauzu, jenže lidé na Redditu rychle zaznamenali, že něco na fotce není, jak má být. Člen komunity s nickem jokes_on_you pak doslova napsal: „Za svůj život jsem cucal dost nohou na to, abych poznal, že něco není tak, jak má být.“

Ten si všiml, že prsty na noze jsou zvláštně napnuté, což by nešlo, pokud by žena netrpěla brachydaktylií – porovnal tak fotku s jinými fotkami nohou dané političky (fotky přitom našel na serveru wikifeet) a došel k závěru, že nohy nejsou její. To ale není vše, komunita totiž rovnou určila, že fotka patří jisté Sydney Leathers, aktivistce, která se živí i jako cam girl. Ta pak jejich závěr potvrdila.


Přečtěte si také