návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO 18+: Pes našel na procházce obří růžové DILDO. Majitelka ho nedokázala přimět, aby hračku pustil

Pes si našel na procházce novou hračku.
Vydáno: 10.09.2019
Radost z nové hračky 1
Autor: facebook.com Radost z nové hračky 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vzít pejska na procházku je vždycky radost. Nikdy totiž přesně nevíte, co se bude dít, a to obzvlášť, pokud máte doma malého čerta, který venku rád páchá všelijakou neplechu. To ale není úplně případ následujícího baseta, jednoho z pětičlenné smečky, kterou vlastní jistá Sara Middleton z Anglie. Ta si takhle nedávno vyrazila s pejsky na procházku, když se jeden z nich vrátil s novou hračkou. Co držel?

Radost z nové hračky 1
Autor: facebook.com Radost z nové hračky 1


Obří růžové dildo. Těžko říct, jak se hračka vůbec do lesa dostala, a jak si ji tam majitelka nebo majitel mohli zapomenout, každopádně fenka Flossie se do ní okamžitě zamilovala a růžové dildo už z tlamy nedala. Cestou domů pak Saru samozřejmě zahlédlo několik sousedů, kterým musela posléze vysvětlovat, že si tuhle hračku pejsek vážně nenese z domu, a že s ní vlastně nemá co do činění. Netřeba dodávat, že to muselo být hodně zajímavé dopoledne.

Radost z nové hračky 2
Autor: facebook.com Radost z nové hračky 2
Článek je zařazen v: dildo , vibrátor , sexuální hračka , pes , majitelka , radost , procházka