Virály

29. prosince 2020 17:25

redakce Prima Lajk

FOTO: 7letý kluk skočil oknem do hořícího domu, aby zachránil malou sestru! Jeho slova vás dojmou

Malý kluk zachránil sestru z hořícího domu.

Přestože mu je teprve sedm let, Eli Davidson už je hotovým hrdinou. Povedlo se mu totiž zachránit život své 22měsíční sestře Erin, když skočil oknem do hořícího domu ve státě Tennessee, a následně ji vynesl v náručí ven.

Podle popisu incidentu první ucítili kouř rodiče, shodou okolností bývalí hasiči. Ti nejprve běželi pro své dva syny, jejichž pokoj byl požáru nejblíž. Následně už se ale rodičům nedařilo dostat zpátky pro malou Erin, a právě v tu chvíli se situace ujal sedmiletý Eli.

Zatímco jeho otec totiž nedokázal nic vidět skrz hustý kouř a zároveň se do okna nevešel, malý Eli byl připraven. Otec jej zvedl, Eli se vsunul oknem dovnitř, vzal sestru z postýlky, a vrátil se k oknu, odkud ho už zpátky otec vytáhl. Vše tak pro rodinu dopadlo dobře, nicméně jejich dům shořel na popel a oni tak musí začít stavět vše od základů znova. Naštěstí už na jejich konto vznikla dobrovolnická sbírka, kam už přišlo přes 300 tisíc dolarů, což je v přepočtu asi 6,5 milionů korun. Snad se tedy brzy postaví zase na nohy.

Sdílejte článek
Štítky požár rodina sestra chlapec rodiče USA Hrdina

Přečtěte si také