Virály

23. června 2022 20:53

redakce Prima Lajk

FOTO: 83letý otec se rozhodl svého malého syna připravit na dobu, kdy zemře. Jak to dělá?

Starší tatínek má se svou pětatřicetiletou ženu malého syna, kterého se rozhodl připravit na nejhorší.

Odborník na výživu Alberto Cormillot se rozhodl, že svého malého syna Emilia naučí všem dovednostem, které se mu po jeho odchodu v životě budou hodit. Alberto je praktický táta, který se snaží myslet na vše. Dokonce si najal soukromého učitele, který ho učí mandarínštinu. Svému synovi pak nahrává hlasové zprávy.

S manželkou Estefanií Pasquini byli ze zprávy, že čekají miminko nadšení, jelikož podstupovali docela dlouhou léčbu neplodnosti. Alberto však přiznal, že si plně uvědomuje některá úskalí spojená s jeho vysokým věkem. „Jsem si vědom, že život není nekonečný. Ten malý chlapeček je tady a já ho budu doprovázet do určité chvíle,“ popsal své pocity Alberto. Tomu byla v roce 2012 diagnostikovaná rakovina, kterou se mu naštěstí podařilo překonat. Je si ale vědom toho, že má omezený čas, který se svým synem může strávit.

„Nahrávám svému synovi zprávy na WhatsApp. Sice je malý, ale už má telefonní číslo, kam mu vše posílám. Nahrávám mu zvukové zprávy i videa. Nemám ve zvyku věci dramatizovat, ale nahrávám realitu života,“ řekl Alberto. Zároveň chce, aby se jeho syn dozvěděl o nových kulturách, a tak mu dvakrát týdně mluví, zpívá a hraje v čínštině. „Jelikož je to jazyk budoucnosti, chci, aby si na to zvykl jako dítě a snáze se ho pak naučil, až vyroste,“ myslí si Alberto, který má ještě dva dospělé syny z předchozího manželství.

Sdílejte článek

Přečtěte si také