Virály

15. října 2019 16:41

redakce Prima Lajk

FOTO: 8letý kluk chytil nechutně obřího žraloka! Za tuhle věc teď jeho rodičům lidi nadávají

Malý kluk s obřím žralokem. Co se lidem nelíbí?

To si takhle táta se synem vyrazili zarybařit na otevřené moře, ještě spolu s kapitánem lodi Ibby Dardasem, když si v dáli náhle všimli jednoho obzvlášť povedeného kousku. Když se však podívali lépe, zhrozili se. Před nimi totiž plaval obří 314 kg vážící žralok tygří.

Normální člověk by v tu chvíli otočil loď a jel pryč. Jenže ne tahle skupinka. Možná to má něco společného s tím, že všichni pochází z Austrálie, a tak jsou zvyklí každý den bojovat o holý život s predátory, co se je pokoušejí zabít. Každopádně jak žralok obeplul loď a přiblížil se k zádi, osmiletému Jaydenu Millaurovi se povedlo jej zaháknout. Následně se kapitán spolu s otcem rozhodli žraloka zkusit vytáhnout na loď, což se jim i povedlo, vzhledem k jeho váze a velikosti ale plno lidí na sociálních sítích začalo poukazovat na fakt, že přitom ohrozili nejen své životy, ale i osmiletého kluka, který nemohl vědět, jak nebezpečný celý úlovek vlastně je.

Nicméně kdo nic neriskuje, nic nezíská. Žralok vážil o 2 kg více než byl předchozí držený rekord z roku 1997, junior se tak může zapsat do knihy slávy a něco nám říká, že na tenhle den už jen tak nezapomene.

Sdílejte článek
Štítky dítě Austrálie žralok kluk rodiče rybáření

Přečtěte si také