Virály

3. července 2020 14:40

redakce Prima Lajk

FOTO: 90letý muž své rodině konečně přiznal, že je gay. Co mu tak dlouho bránilo?

Muž na sklonku života přiznal své rodině, že je gay.

Lepší pozdě než nikdy, tak nějak je to přísloví, že? Bohužel zrovna v tomhle případě je to ale zatraceně hořká pilulka pro jistou Rebeccu Mayes, které se její 90letý otec čerstvě přiznal, že je gay. Což o to, Rebecca je moc ráda, že její otec konečně může svobodně a otevřeně říct, co cítí, a začít žít takový život, jaký by si přál. Jenže v devadesáti letech už toho života moc nezbývá a Rebeccu tak jen zkrátka mrzí, že se její otec ke své sexuální orientaci nepřiznal už dávno.

The colorful bandit.

Posted by Kenneth Felts on Thursday, May 14, 2020

Kenneth Felts pochází z Colorada, a díky koronaviru a času v izolaci se rozhodl, že je na čase odvyprávět svůj příběh. Po devadesáti letech života tak konečně přiznal své rodině i všem ostatním, že je gay, dokonce to stihl přesně včas k oslavě měsíce Pride. Své dceři tak přiznal, že by si přál, aby nikdy neopustil jistého Phillipa, do kterého se zamiloval v padesátých letech minulého století, jenže tehdy byla doba taková, že by jejich lásku lidé nepřijmuli. A tak se raději Kenneth pokoušel žít život heterosexuála, to ale vedlo k rozpadu manželství a sdílené péči o jeho dceru Rebbecu s jeho bývalou ženou.

Tak snad má Kenneth ještě co nejvíc zdravých let před sebou, a konečně si začne užívat života jako sebevědomý muž smířený s tím, kým je.


Přečtěte si také