90letý muž konečně přiznal své rodině, že je gay 1
Autor: istock.com 90letý muž konečně přiznal své rodině, že je gay 1

FOTO: 90letý muž své rodině konečně přiznal, že je gay. Co mu tak dlouho bránilo?

rd. Publikováno: 03.07.2020
Muž na sklonku života přiznal své rodině, že je gay.

reklama

Lepší pozdě než nikdy, tak nějak je to přísloví, že? Bohužel zrovna v tomhle případě je to ale zatraceně hořká pilulka pro jistou Rebeccu Mayes, které se její 90letý otec čerstvě přiznal, že je gay. Což o to, Rebecca je moc ráda, že její otec konečně může svobodně a otevřeně říct, co cítí, a začít žít takový život, jaký by si přál. Jenže v devadesáti letech už toho života moc nezbývá a Rebeccu tak jen zkrátka mrzí, že se její otec ke své sexuální orientaci nepřiznal už dávno.


Kenneth Felts pochází z Colorada, a díky koronaviru a času v izolaci se rozhodl, že je na čase odvyprávět svůj příběh. Po devadesáti letech života tak konečně přiznal své rodině i všem ostatním, že je gay, dokonce to stihl přesně včas k oslavě měsíce Pride. Své dceři tak přiznal, že by si přál, aby nikdy neopustil jistého Phillipa, do kterého se zamiloval v padesátých letech minulého století, jenže tehdy byla doba taková, že by jejich lásku lidé nepřijmuli. A tak se raději Kenneth pokoušel žít život heterosexuála, to ale vedlo k rozpadu manželství a sdílené péči o jeho dceru Rebbecu s jeho bývalou ženou.

Tak snad má Kenneth ještě co nejvíc zdravých let před sebou, a konečně si začne užívat života jako sebevědomý muž smířený s tím, kým je.

reklama