návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

FOTO: 93letou ženu zatkla policie! Bylo to její poslední přání před tím, než umře. Co kvůli tomu provedla?

93letou ženu na vlastní přání zatkla policie.
Vydáno: 27.06.2019
93letá Josie Birds  1
Autor: twitter.com 93letá Josie Birds 1

Člověk by měl mít vždycky nějaký seznam. Ať už nákupní seznam, seznam přátel, které chcete pozvat na svatbu, seznam věcí, které chcete lidem koupit k Vánocům, seznam míst, která chcete v životě navštívit, a tak podobně. 93letá Josie Birds má taky seznam. Seznam věcí, které chce zažít před tím, než umře.

93letá Josie Birds  2
Autor: twitter.com 93letá Josie Birds 2


Na Twitteru se teď stal virální příspěvek o 93leté ženě z Manchesteru, kterou na její vlastní přání zatkla policie, protože to bylo jedno z jejích poslední přání. Podle její vnučky má Josie zlaté srdce a nikdy by nedokázala provést žádnou špatnost, přesto bylo však jejím přáním skončit s pouty na rukou a v obležení policistů. Ti se tak smilovali a umírající ženu, jejíž zdravotní stav se prý rapidně zhoršuje, zatkli. Nyní je z ní hvězda a celý zážitek jí prý dodal sílu vydržet se svojí rodinou co nejdéle. Víc takových zatčení, co říkáte?

Článek je zařazen v: Žeňa , praní , policie , umírání , smrt , zatčení , Twitter

reklama