návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Cyklista sdílel šokující fotku svalů na noze po závodě! Z tohohle vám spadne čelist na zem

Mysleli jste si, že cyklistika je snadný sport?
Vydáno: 14.10.2019
Cyklista šokoval fotkou noh 1
Autor: Instagram.com Cyklista šokoval fotkou noh 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jízda na kole je hodně obecný výraz, zatímco jedni si pod tím mohou představit projížďku na svém roztomilém retro bicyklu na nákup a zpět, jiní pod tím vidí vrcholový sport, na který musí člověk zatraceně hodně trénovat, aby všechno to fyzické vypjetí ustál. A že to není žádná sranda, vám klidně může potvrdit následující cyklista Janez Bajkovic.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It's only about not fucking it up now

Příspěvek sdílený Jani Brajkovic (@janibrajkovic),

35letý frajer a bývalý šampion teď sdílel fotku svých nohou po závodě, který značil jeho velký návrat k profesionálnímu ježdění poté, co měl na 10 měsíců zákaz kvůli dopingu. Na fotku není moc pěkný pohled, doktoři nicméně tvrdí, že je to u cyklistů zcela normální věc. Nohy mají hubené, není na nich žádný zbytečný tuk, jdou tak vidět všechny kosti, svaly a žíly, jako by to byl nějaký anatomický atlas. Naštěstí tento stav dlouho netrvá a brzy se vzhled nohy normalizuje. Jde jen o to, jak takové změny ovlivňují celkové zdraví lidí. To už je ale otázka na jiný čas.

Článek je zařazen v: noha , závod , cyklista , doping , svaly , kolo