Virály

21. srpna 2018 16:31

redakce Prima Lajk

FOTO: Dívka se pochlubila složením puzzle s 18 tisíci dílky. Lidé ovšem zjistili, že jí jeden kousek chybí. Dokážete ho najít?

Dívka se chtěla pochlubit se svým skvělým výkonem. Moc jí to ale nevyšlo a její obrázek se stal nechtěnou optickou hádankou.

Asi všichni víme, že složit puzzle s větším počtem dílků je o nervy a mnozí z nás mají co dělat, aby dali dohromady obrázek s "pouhou" tisícovkou. Následující holka je ovšem přece jen o něco větší machr. Pustila se totiž do skládání puzzle s 18 tisíci dílky a nad touto zálibou strávila takřka rok práce. Ale nakonec se jí dílko podařilo a ona dala obří puzzle dohromady. Tedy aspoň si to myslela.

Žena se totiž rozhodla s poskládaným obrázkem pochlubit na známých stránkách Reddit. Jenže tamní vtipálci s hodně pozorným očkem si ihned začali všímat toho, že puzzle není kompletní a jeden dílek stavebnice zde chybí. Z nebohé holky si proto začali dělat ironicky legraci. Ze zdánlivě obyčejného obrázku se pak stala nechtěná optická hádanka, na níž se každý snaží najít chybějící kousek skládačky. A většina lidí ve svém snažení totálně selhala. Dokážete chybějící kousek najít bez mrknutí na řešení?


Přečtěte si také