návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Dívky na školním výletu hajlovaly před Osvětimí. Lidé ale nenávidí Češku, která se jich zastala! Co hrozného napsala?

Češka se zastala hajlujících dívek, teď to bere zpět.
Vydáno: 17.10.2018
Kauza hajlujících dívek 1
Autor: Instagram.com Kauza hajlujících dívek 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O kauze tří polských dívek, které na školním výletu hajlovaly před branami Osvětimi, už jste nejspíš slyšeli. Dívkám teď hrozí až tři roky vězení, v Česku se ale mezitím začala řešit jiná kontroverzní událost. A totiž mladá Češka, která pod článek o hajlujících dívkách na Facebook napsala něco ve smyslu, že Adolf Hitler měl sice své mouchy, ale vlastně to myslel dobře.

Dokážete si nejspíš představit, že podobná věc se nestřetla s dvakrát velkým pochopením a mladá dívka po nějaké chvíli svůj komentář smazala, a na svém profilu vydala veřejnou omluvu. Je vidět, že se za svá slova pěkně stydí, a lituje jich. Aneb rčení dvakrát měř, jednou řež opět jednou mohlo někomu ušetřit nemalé potíže.

Článek je zařazen v: kauza , Adolf Hitler , hajlování , Osvětim , dívky , Češka , Instagram , omluva