návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Doktor sledoval krvavé stopy v nákupním centru! Dovedly ho až ke hrůznému zjištění. Co našel?

Nebýt toho doktora, dopadlo by to tragicky.
Vydáno: 24.01.2018
Záchrana života v nákupním centru 2
Autor: facebook.com/Yasine Fatine Záchrana života v nákupním centru 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Doktor mimo službu zachránil nedávno dva mladé teenagery, kteří skončili pobodaní a zanechali po sobě v nákupním centru 100 metrů dlouhou trať stop krve. Vše začalo v momentě, kdy doktor Yasin Fatine spatřil policistu vybíhat v nákupním centru ven z restaurace.

Tušil, že je něco špatně, a to si posléze ověřil, když narazil na krvavou stopu táhnoucí se chodbou. Sledoval ji a objevil dva pobodané teenagery v objetí čtyř policistů. První byl zasažený do ruky, ten druhý byl ale pobodán na noze a rána stále krvácela, i přes obvaz, který policisté předtím aplikovali.

Vzal tak pásek jednoho z chlapců a ránu nahoře pořádně obvázal, aby předešel další ztrátě krve. To naštěstí stačilo a oba chlapci později po převezení do nemocnice skončili v pořádku. Policie nyní shání svědky incidentu, protože stále netuší, co přesně se mezi chlapci přihodilo.

Článek je zařazen v: doktor , stopy krve , teenageři , život , rána , bodnutí , policie