Ninja válčí s Pokimane 1
Autor: https://www.instagram.com/pokimanelol/ Ninja válčí s Pokimane 1

FOTO: Drsné drama mezi streamery! Ninja hrozí žalobou sexy Pokimane. Kvůli čemu válčí?

rd. Publikováno: 27.01.2022
Proč vedou obří spor streameři Ninja a Pokimane?

reklama

Velký rozdíl mezi streamery a youtubery je především v tom, že na Twitchi jen málokdy vzniká drama mezi dvěma tvůrci. Na rozdíl od YouTube se totiž streameři většinou vzájemně podporují, posílají si tzv. raidy, kdy publikum končícího streamu pošlou na něčí jiný stream, jindy hrají společně, pořádají podcasty atd.

I v herním světě se ale občas stane, že se vztahy ochladí a mezi dvěma lidmi vznikne spor. Přesně to se nyní děje u dvou dost možná nejsledovanějších tváří Twitche v současnosti. Válku mezi sebou totiž vedou Ninja a Pokimane, o kterých už jsme tu v minulosti párkrát psali. Vše ale odstartoval někdo úplně jiný.

 

Řeč je o streamerovi JiDionovi, který Pokimane obvinil z toho, že je úspěšná jen proto, že je hezká. Pak přemluvil své sledující, aby streamerku začali obtěžovat, za což následně dostal ban. A protože na streamu byl dost sprostý, sexistický a podporoval toxické útoky na ostatní, dost možná to bude ban permanentní.

Což nás přivádí zpátky k Ninjovi. Ten se totiž z nějakého bizarního důvodu rozhodl JiDiona zastat a veřejně uvést, že se za něj zkusí přimluvit. Čímž Pokimane zřejmě dost naštval, když mu za to ovšem vyčinila a pokusila se z něj dostat reakci, dostalo se jí od Ninji a jeho partnerky pouze ostrých slov a hrozeb právníky. No, tak to vidíte, nakonec jde vytočit pořádné drama i na Twitchi.

Nahlédněte do života slavné streamerky Amouranth 1

VIDEO: Streamerka Amouranth vydělává 1,5 milionu měsíčně! Nový dokument odhalil, že nespí, nejí a bojuje s depresí

reklama