Virály

28. srpna 2022 18:36

redakce Prima Lajk

FOTO: Fanoušek prodává vzduch Billie Eilish za neuvěřitelnou částku. Jak se k němu dostal?

Fanoušek populární americké zpěvačky Billie Eilish se rozhodl zbohatnout velice netradičním způsobem.

Anonymní prodejce ze Singapuru na internetu nabízí „velice vzácný pytlíček vzduchu“, který byl posbíraný na jednom z koncertů zpěvačky Billie Eilish za neuvěřitelnou částku 10 tisíc dolarů, což je v přepočtu zhruba 247 tisíc korun.

Prodejce slíbil, že vzácnou položku uschová ve vzduchotěsné nádobě do doby, než bude prodána, aby se zabránilo úniku. No, to je dobře, protože jinak by kupující dostal pouze bezcenný plastový pytlík. Ve své nabídce potom popisuje, jak se k tak „drahé komoditě“ dostal. „Stál jsem úplně vepředu a podařilo se mi dostat její vzduch do sáčku, když si během koncertu málem vykřičela plíce! Pokud jste nestihli její koncert, můžete si koupit tohle! Velmi vzácný vzduch!“

Kromě fotek plastového pytlíčku se pokusil poskytnout alespoň trochu autenticity tím, že přidal fotku zpěvačky Billie, kterou pořídil na koncertě v Singapuru 21. srpna. Příspěvek už prodejce odstranil, což by mohlo znamenat, že si buď vzácnou komoditu rozhodl ponechat pro sebe nebo se mu možná skutečně podařilo najít tak bláznivého kupce.

Billie Eilish je aktuálně na šestiměsíčním celosvětovém koncertním turné, které skončí 30. září. Zpěvačka přiznala, že kvůli svému neuvěřitelně hektickému pracovnímu plánu neviděla tři dny sluneční světlo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také