návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

FOTO: Firma musela stáhnout tričko z prodeje kvůli stížnostem rodičů. Co nechutného na něm bylo napsáno?

Není vtipný potisk, jako vtipný potisk.
Vydáno: 16.11.2019
Tričko se špatným potiskem 1
Autor: amazon Tričko se špatným potiskem 1

Společnost Amazon musela čerstvě stáhnout tričko s potiskem od výrobce OnlyBabyCare poté, co se na firmu snesla na Twitteru lavina stížností od naštvaných rodičů. V čem byl problém?

Na tričku byl totiž vylepený potisk „Daddy’s Little Slut“, což volně přeloženo znamená Taťkova malá ku*vička. Vzhledem k tomu, že tričko je cíleno na holčičky ve věku 6–12 let, není to zrovna ideální výběr slov. On by to tedy nebyl ideální výběr slov, ani kdyby to bylo pro dívky starší 18 let, ale ty už alespoň mají na své otcovské komplexy nárok, protože jsou plnoleté.

Každopádně pokud si myslíte, že někoho napadlo taková slova vážně vylepit na tričko, pak jste na omylu. Jedná se o počítačem vygenerovaný potisk, který jen dal dohromady různá slova v domnění, že budou neškodná. Jenže algoritmus není dokonalý a firma má tak nyní právem na triku obří průšvih. Doslova.

Článek je zařazen v: tričko , amazon , společnost , nápis , potisk , dívky , rodiče

reklama