Virály

5. prosince 2022 15:54

redakce Prima Lajk

FOTO: Fotbalista z Jižní Koreje se stal přes noc sexsymbolem. Kvůli nadrženým fanynkám si musel vypnout telefon

Jihokorejský fotbalista se stal miláčkem fotbalových fanynek.

Každé mistrovství světa ve fotbale přinese vždycky nějaká ta překvapení. Letos je sice všechno zastiňováno obří kontroverzí, jelikož se šampionát koná v Kataru, který ho získal vinou korupce, v zemi se navíc tvrdě potlačují lidská práva, včetně těch LGBTQ+, zamezuje se vstupu novinářům, trestají se protesty a vůbec je to doposud velmi smutný turnaj. Nicméně i takový má svá překvapení.

Tím asi největším dosavadním je nepostup Německa ze základní skupiny, šok ale způsobila i prohra Argentiny se Saúdskou Arábií nebo naopak postup Japonska s Jižní Koreou do osmifinále. No a teď se k těm překvápkům přidal shodou okolností právě i jeden jihokorejský fotbalista, který se doslova přes noc stal miláčkem fotbalových fanynek.

Cho Gue-sungovi tak nejenže raketově roste počet sledujících na Instagramu, zároveň se ale po internetu šíří nejrůznější videa, jak si při zápase kouše rty, zapáleně sleduje hru, nebo oslavuje góly. A komentáře pod nimi jsou pak do velké míry tvořeny různě nadrženými fanynkami, které z mladého fotbalisty nemůžou sundat oči. Jak dlouho hráči tahle sláva vydrží a jestli ji dokáže proměnit i v nějaký atraktivní přestup do evropské ligy, to bude nyní otázka pro experty do následujících dní.


Přečtěte si také