Virály

15. května 2018 16:03

redakce Prima Lajk

FOTO: Hádanka, která prozradí úplně vše o vaší osobnosti! Který z mužů na obrázku bude mít jako první nehodu?

Vyberte, kterého muže potká jako první neštěstí, a uvidíte, jací ve skutečnosti jste.

Lidská mysl je opravdu složitý nástroj, jehož způsoby fungování dokážeme jen těžko pochopit. I my sami jsme často překvapení, co je naše mysl schopná vyplodit. Všichni máme myšlenky, které neumíme vysvětlit, volby, které nedokážeme ospravedlnit a impulsy, které nemůžeme ovládat. Proto existují nejrůznější způsoby, jak tyto záhady mysli alespoň zčásti vysvětlit. A jedním z nich je i tento test založený na podvědomých myšlenkách a na tom, jak řídí vaše volby. A ačkoliv na první pohled vypadá jako zábavný kvíz, řekne toho spoustu o tom, jak vaše osobnost ovlivňuje vaše rozhodnutí a jak celkově vnímáte život. Stačí, abyste ze čtyř kluků na obrázku vybrali toho, který podle vás bude mít nehodu jako první. Nikam nespěchejte, zamyslete se, učiňte volbu a pak si přečtěte, co o vás vypovídá.

Možnost A

Pokud jste zvolili možnost A, znamená to, že život je pro vás jedna velká dobrodružná hra, v níž buď nasloucháte své touze po svobodě, nebo se smíříte se situací a vyčkáváte, až budete mít příležitost převzít svůj život opět do vlastních rukou. Ať tak nebo tak, rozhodně se nikdy nevzdáváte. Jste zároveň starostliví a dokážete být opravdu přísní, pokud to je nutné pro blaho ostatních. Jste taky velcí milovníci přírody, bojujete proti týrání zvířat a angažujete se v ekologických aktivitách. Jste konzervativní a řídíte se zásadami a hodnotami, které jsou v souladu nejen se společenskými standardy, ale i s vámi samotnými.

Možnost B

Pokud jste zvolili možnost B, jste výrazná osobnost, která okamžitě zaujme v každém kolektivu. Milujete cestování, upřednostňujete zážitky nad materialismem a raději byste podnikli dobrodružnou dovolenou pod stany než odpočívali v luxusním hotelu. Rádi si hrajete s dětmi a trávíte čas v přírodě. Před světem neskrýváte, jací opravdu jste. Jste tolik zvědaví, až vám to občas přinese velké zklamání. Snažíte si zachovávat čistou mysl, což je ale na tomto světě hodně obítžné. Dávejte si proto pozor, abyste se nedostali do situace, která vám skutečně ublíží.

Možnost C

Pokud jste zvolili možnost C, patříte k těm, kteří jsou ve skupině lidí spíše tiší a při položení otázky se snažíte vyhnout odpovědi. I když příliš nemluvíte, o to více posloucháte a hlavně nasloucháte okolí. To z vás činí dobrého pozorovatele, který má mnohem více znalostí, než se na první pohled může zdát. Jste introvert, který vyhledává osamocená místa a snaží se být co nejvíce nenápadný. Rádi čtete a bez knihy neuděláte ani krok. Vždy u sebe máte sluchátka a občas dokonce předstíráte, že posloucháte hudbu, jen abyste nemuseli vést vyprázdněné společenské hovory. Pokud však najdete opravdovou spřízněnou duši, všechny ty promlčené hodiny se rázem změní v příval slov a nekonečné množství nových a nových nápadů.

Možnost D

Pokud jste zvolili možnost D, jste osoba, která ráda dodržuje tradice a zvyky a nemá ráda změnu. Jste naprosto spokojení, když se každé ráno probouzíte ve stejnou dobu a dodržujete své rituály. Jste hodně přemýšlliví, často uvažujete o dynamických změnách ve společnosti a kroutíte hlavou nad tím, jak se někteří lidé i věci ženou do záhuby. Vy byste totiž nejraději zůstali v době před X lety i s dobovým oblečením či hudbou. Jste jednoduše stará škola, což není nic špatného, jen byste za účelem vymanění se z vaší komfortní zóny mohli občas spáchat i nějakou divočejší akci.

Sdílejte článek
Štítky příroda hudba test havárie osobnost volby obrázek hádanky

Přečtěte si také