návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Hádanka, se kterou si budou lámat hlavu i ti nejchytřejší z vás! Jak je možné, že žena na obrázku dokáže číst ve tmě?

Dnešní hádanka o čtení ve tmě je poměrně složitá, ale rozhodně ne nevyřešitelná.
Vydáno: 06.01.2019
Jak žena dokáže číst ve tmě?
Jak žena dokáže číst ve tmě? Autor: Brightside
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokud máte volný čas a nevíte, co s ním, máme pro vás tip, jak ho alespoň na chvíli vyplnit… naší novou hádankou! Tak se v klidu posaďte a soustřeďte se na zadání, které dnes budete řešit. Na obrázku vidíte ženu Emmu a muže Noaha. Jednoho večera se takhle společně sešli v obýváku. Noah sledoval televizi a Emma si četla. V 11 v noci ale najednou vypadl elektrický proud a už nenaskočil. Noah šel tedy do postele. Emma si však dál četla. A teď otázka pro vás: Jak mohla pokračovat ve čtení, když v pokoji nebylo vůbec žádné světlo? Správnou odpověď jako vždy najdete ve článku s řešením níže.

Jak žena dokáže číst ve tmě?

ŘEŠENÍ: Hádanka, se kterou si budou lámat hlavu i ti nejchytřejší z vás! Jak je možné, že žena na obrázku dokáže číst ve tmě?

Poznáte, která z žen čeká dítě? 3

TEST: Hádanka, kterou 98 % lidí nemá šanci uhodnout! Poznáte, která z žen je těhotná?

Článek je zařazen v: hádanka , bystrost , Žeňa , čtení , tma