návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

FOTO: Hádka s krvavou dohrou. Muž usekl hlavu svému domácímu kvůli nájmu!

Co to sakra?
Vydáno: 30.07.2020, rd
Vražda kvůli nájmu 1
Autor: Hartford Police Department Vražda kvůli nájmu 1

Asi každý z nás už někdy zažil případ, kdy mu jeho domácí neudělal zrovna radost se zvýšením nájmu, případně nějakou byrokracií, kterou po něm požadoval. Následující příběh má ale v tomhle ohledu podstatně brutálnější dohru.

Jerry David Thompson (42) totiž zavraždil svého spolubydlícího i domácího poté, co se pohádali o nájmu. Aby toho nebylo málo, měl údajně Thompson samurajským mečem useknout svému domácímu hlavu.

Policie vypátrala Thompsona o nějakou dobu později v jeho autě, ten následně odmítal se strážníky mluvit a pouze jim podstrčil papírek, na kterém stálo, že veškeré potřebné informace najdou v přihrádce u spolujezdce. Tam našli kus dokumentu, jenž tvrdil, že se Thompson považuje za suverénního občana a nikdo nemá právo jej věznit. Bohužel je tato představa smyšlená a muž skončil přirozeně ve vězení.

Článek je zařazen v: hlava , krev , hádka , domácí , peníze , nájem

reklama