Virály

30. října 2019 18:12

sarka.turcekova@gmail.com

FOTO: Hladový pár si objednal čínu a našel v jídle zub! Jak se tam proboha dostal?

Hlad je nejlepší kuchař. Když ale jdete se svou dívkou do restaurace na čínu, asi úplně nepředpokládáte, že si odnesete v jídle něco až takhle nechutného.

38letý Dave si se svojí přítelkyní objednal čínské jídlo s sebou ve Worcesteru. Muž si objednal vepřové kari a zaplatil za něj v přepočtu 186 korun. Když si jídlo odnesli do pohodlí domova a chtěli si na něm pochutnat, našel Dave ve svojí porci velmi neobvyklou věc. A tou je lidský zub. Samozřejmě si šli okamžitě stěžovat na to, co v jídle našli. Majitelé restaurace ale trvali na tom, že se nejedná o zub, ale že jde o chrupavku, nebo dokonce o cibuli.

Poté se už rozzuřila i jeho přítelkyně a nahrála na Facebook obrázek zubu, který našli v jídle s popiskem, že „jim majitelé řekli, že je to jen vepřové maso a poté se vymluvili, že by to mohla být chrupavka nebo cibule. Ale je to zub.“ Příspěvek byl sdílený víc než pět tisíckrát. Dvojice pak ještě dodala, že si napřed také mysleli, že je to kost, ale po bližším přezkoumání doopravdy viděli, že jde o zub, ne žádnou chrupavku z kosti.

Mohl se tam dostat vyplivnutím, nebo tam někomu spadl. V každém případě už inspektoři poslali zub na analýzu. V číně nechtěli situaci komentovat až do doby, než tam přišli inspektoři na kontrolu…


Přečtěte si také