návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

FOTO: Holka měla poslat pojišťovně fotky auta. Nepochopila to a poslala místo toho tyhle odvážné…

Nejsou fotky jako fotky.
Vydáno: 14.11.2019
Blonďatý moment 2
Autor: facebook.com Blonďatý moment 2

Blonďatý moment. Znáte to, když je něco naprosto jasné, ale vy si to z nějakého důvodu stejně vyložíte úplně opačně, takže nakonec vypadáte jako idiot. Tak přesně to je blonďatý moment, a přesně ten teď měla jedna následující slečna.

Blonďatý moment 1
Autor: facebook.com Blonďatý moment 1


Alyssa Stringfellow se chtěla připojit do společného pojištění na auto, které má její matka. Aby tak mohla učinit, měla poslat pojišťovací společnosti nějaké fotky. Většina lidí by si v tu chvíli řekla, že vyfotí své auto. Jenže ne Alyssa. Poslala místo toho svoje fotky a druhý den jí přišel email, ve kterém stálo, že dotyčný pán potřebuje podobné fotky jako tyto, jen aby na nich bylo místo ní její auto. Do toho ji chvíli na to zavolala její matka, aby se jí zeptala, jestli skutečně poslala pojišťovacímu agentovi své vlastní fotky v několika pózách. Holt, blonďatý moment.

Článek je zařazen v: holka , pojišťovna , auto , fotky , pózy

reklama