návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Holka omylem poslala trapnou a HODNĚ sprostou fotku do rodinné konverzace! Co na to její máma?

Hups.
Vydáno: 16.05.2018
Dívka poslala trapnou fotku do rodinné konverzace 1
Dívka poslala trapnou fotku do rodinné konverzace 1 Autor: facebook.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vsadíme se, že každý z vás už si někdy spletl konverzaci a omylem poslal příspěvek myšlený pro kamarády někomu, komu nechtěl. Nehody se prostě stávají. Z toho důvodu taky o následující slečně neřekneme, že je blbá. Je totiž blbá kvůli něčemu jinému.

Mladá maminka Vicky Ernst chtěla svému muži poslat vtipný meme ze SpongeBoba, na kterém stálo: „Když mu děláš orál a ucítíš smrad z jeho zadku.“

 


Jo. To by ale ještě nebylo nic proti ničemu, koneckonců… co dělá se svým mužem ve volném čase...

Shodou okolností ale žena omylem poslala obrázek do rodinného chatu, ve kterém jsou její rodiče i prarodiče. Jinými slovy obří trapas, po kterém se prý babičce nemohla následující večer ani podívat do očí. Zároveň však trapas, kterému se dalo snadno předejít – nikdy nemějte rodinný chat!

To je totiž na celé věci to nejhorší zjištění. Že existují lidé, kteří jsou dobrovolně v konverzaci se svými rodiči a prarodiči. Pak totiž může dojít přesně na takovouhle reakci:

 
Článek je zařazen v: trapas , fotka , holka , sprostá , Spongebob , orální sex , rodina