Virály

27. února 2018 13:55

redakce Prima Lajk

FOTO: Holka si chtěla koupit štěně, týpek po ní ale žádal tuhle úchylnou věc! Jak odpověděla?

Nejdivnější banda spolubydlících všech dob?

Někteří lidé by měli mít internet zakázaný. Vlastně by měli mít zakázáno více věcí, už pro jejich vlastní dobro, jako v případě následují skupinky. Parta spolubydlících si totiž koupila štěně huskyho výměnou za poslání nahých fotek. Nejhorší na tom je, že ty nahé fotky ani nebyly jejich.

Pomineme fakt, že je někdo schopen vyměnit psa za obyčejné nahé fotky a přesuneme se rovnou k bizarní konverzaci mezi skupinou spolubydlících, kteří se po podezřelé nabídce rozhodli okamžitě skočit. Místo vlastních fotek ale jedna z dívek navrhla, že majiteli psa poskytne cizí fotky, které měla shodou okolností v telefonu.

Asi nejpřekvapivější věcí na celém obchodu je nicméně část konverzace, kdy se dokonce ptá na svolení dívky, k tomu aby mohla její fotky poslat někomu cizímu. Její reakce? Klidně, ale jen když vybere ty dobré. Ne, nejspíš už nás vážně nic nepřekvapí.

Každopádně k výměně došlo a parta spolubydlících teď vesele žije v bytě se svým novým huskym. Snad se o něj starají lépe než o své soukromí. Vše totiž sdíleli na Twitter. A než se zeptáte, ne, ty nahé fotky bohužel k dispozici nebyly…

Sdílejte článek

Přečtěte si také