Virály

18. února 2019 11:34

redakce Prima Lajk

FOTO: Holka si po sexu zapomněla šaty u svého ex. Ty pak začala nosit jeho MÁMA! Jaká byla její reakce?

Velmi zvláštní vztahy?

21letá Lillie Haines se tak prohrabávala Facebookem (přiznejme si, všichni to občas děláme), když narazila na něco, co ji rozladilo. Dívka totiž objevila fotku matky svého ex, která na sobě měla ty samé šaty, které si u něj Lillie po jejich posledním sexu nechala.

Přeskočíme fakt, že Lillie nejspíš domů šla nahá nebo jen ve spodním prádle (protože jak si sakra může někdo zapomenout šaty u svého milence) a rovnou se zaměříme na bizarní jednání matky, která musela jednoho dne uklízet v synově pokoji, když spatřila výše zmíněné šaty a řekla si, že by bylo super, kdyby si je mohla nechat. Netřeba dodávat, že reakce Lillie na sociálních sítích na sebe nenechala dlouho čekat a dívka rozhodně nebyla nadšená. Co na to matka?

Ta se později přihlásila jako nová – a rovnou prý i velmi pyšná – majitelka oněch šatů. Podle ní je totiž skvělé, že může nosit šaty pro 20leté a vypadat v nich lépe než ony. Au. Na to však Lillie reagovala tím, že má na sobě šaty, ve kterých její syn někoho ojel. Po této výměně už si dámy nic dalšího neřekly a internet to tak označil za remízu. Upřímně? Jediný loser v tomhle příběhu bude asi ten syn.

Sdílejte článek
Štítky Facebook Sex internet šaty ex máma

Přečtěte si také