návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

FOTO: Holka si po sexu zapomněla šaty u svého ex. Ty pak začala nosit jeho MÁMA! Jaká byla její reakce?

Velmi zvláštní vztahy?
Vydáno: 18.02.2019
Dívka si zapomněla šaty u svého ex 3
Autor: facebook.com Dívka si zapomněla šaty u svého ex 3

21letá Lillie Haines se tak prohrabávala Facebookem (přiznejme si, všichni to občas děláme), když narazila na něco, co ji rozladilo. Dívka totiž objevila fotku matky svého ex, která na sobě měla ty samé šaty, které si u něj Lillie po jejich posledním sexu nechala.


Přeskočíme fakt, že Lillie nejspíš domů šla nahá nebo jen ve spodním prádle (protože jak si sakra může někdo zapomenout šaty u svého milence) a rovnou se zaměříme na bizarní jednání matky, která musela jednoho dne uklízet v synově pokoji, když spatřila výše zmíněné šaty a řekla si, že by bylo super, kdyby si je mohla nechat. Netřeba dodávat, že reakce Lillie na sociálních sítích na sebe nenechala dlouho čekat a dívka rozhodně nebyla nadšená. Co na to matka?

Dívka si zapomněla šaty u svého ex 1
Autor: facebook.com Dívka si zapomněla šaty u svého ex 1


Ta se později přihlásila jako nová – a rovnou prý i velmi pyšná – majitelka oněch šatů. Podle ní je totiž skvělé, že může nosit šaty pro 20leté a vypadat v nich lépe než ony. Au. Na to však Lillie reagovala tím, že má na sobě šaty, ve kterých její syn někoho ojel. Po této výměně už si dámy nic dalšího neřekly a internet to tak označil za remízu. Upřímně? Jediný loser v tomhle příběhu bude asi ten syn.

Článek je zařazen v: Sex , šaty , ex , máma , Facebook , internet

reklama